W tym roku przyniesie to zyski

W tym roku przyniesie to zyski, które niektórzy mogą nazwać „szokującymi“, mówi prezes Diginex.

Z Bitcoinem w dramatycznym okresie cenowym, rok 2021 może być burzliwym rokiem dla przemysłu kryptograficznego.

Bitcoin (BTC) niedawno przebił się przez 35.000 dolarów w ramach olbrzymiego rajdu cenowego, po Bitcoin Trader części w wyniku ograniczonej podaży Bitcoinu, jak twierdzi dyrektor generalny Diginexu Richard Byworth.

„Bitcoin jest w trakcie rozpoczynania swojego cyklu byczego po połowie“, powiedział Byworth Cointelegraph, dodając:

„Popytową stronę tego równania przyspieszył ogromny bodziec bankowy i inwestorzy poszukujący bezpiecznych magazynów wartości przed rosnącą inflacją monetarną. W rezultacie, duża część instytucji finansowych ocenia obecnie swoją wielkość pod kątem pozycji Bitcoinów. Prowadzi to do masowych wycofań giełdowych, ponieważ uczestnicy ci przenoszą się do bezpiecznych chłodni. Mamy kryzys po stronie podaży w Bitcoinu.“

Po tym jak pandemia COVID-19 przejęła nagłówki gazet w marcu 2020 roku, rząd Stanów Zjednoczonych wskoczył do akcji, drukując kopce pieniędzy i uwalniając różne pakiety stymulacyjne. W drugiej połowie roku, duże podmioty głównego nurtu zaczęły ujawniać swoje zakupy Bitcoinów, często przeznaczając dziesiątki i setki milionów na cyfrowe aktywa.

Bitcoin w dużej mierze poprowadził pokaz w zakresie działań cenowych krypto-aktywów, chociaż Eter (ETH) i inne niedawno zaczęły księgować znaczne zyski, jak również. „Altcoins poradzi sobie bardzo dobrze, a gracze detaliczni, którzy czują, że „przegapili Bitcoin“ będą próbowali znaleźć „następny Bitcoin“ i następne 1000x“, powiedział prezes Diginex, dodając:

„ETH grała w dogrywkę, i jest jedną z jedynych opłacalnych sieci inteligentnych kontraktów, które zostały już skutecznie oczyszczone przez SEC. Prawdopodobnie dalsze skupienie się na stabilnych monetach po ogłoszeniu OCC przyniesie ETH korzyści, ponieważ wiele z nich znajduje się w sieci Ethereum“.

XRP niezarejestrowanym zabezpieczeniem

Amerykańska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) zintensyfikowała swoje działania nadzorcze, składając skargi przeciwko Ripple’owi, nazywając jego aktywa XRP niezarejestrowanym zabezpieczeniem. Kolejne obawy pojawiły się w przestrzeni kryptograficznej, a niektórzy zastanawiali się, czy Komisja Papierów Wartościowych i Giełd zajmie się również innymi aktywami i projektami. Pozytywnym zjawiskiem jest jednak fakt, że Amerykańskie Biuro Walutowe niedawno rozliczyło pewne działania stabilcoinów wśród banków.

Co utrzyma się w 2021 r. w przypadku Bitcoin i crypto? „Jak powiedziałem, jesteśmy na początku cyklu byczego, 2021 przyniesie zyski, które prawdopodobnie będą szokujące dla niektórych ludzi“, powiedział Byworth. „Bitcoin będzie na północ od 100 tys. dolarów w pewnym momencie w ciągu roku, a za nim najprawdopodobniej podążą inne.“